askim-ayagini-denk-alHayvanlar koklaşa koklaşa insanlar konuşa konuşa anlaşır, gerçeğinden yola çıkarak, evlilikte huzur ve mutluluğu korumanın yolu başarılı iletişim kurmaktan geçmektedir.

Her evlilikte dönem dönem iletişim problemleri yaşanabilir. Önemli olan, problemleri küçük iken çözebilmenin yollarını bilmektir. Çözülemeyen iletişim problemleri çiftleri ileride psikolojik destek almaya itebilir. Bu aşamaya gelmeden iletişim problemlerinize müdahale etmek, evlilik kurumuna gösterdiğiniz saygının göstergesi olup, huzurlu birlikteliğin yaşanmasını sağlar.

Toplumumuzda evlilik kurumunun sağlıklı yürütülmesinde çiftlere ortak sorumluluklar yüklenmiş olarak görülse de, uygulama da kadının rolü önemli olmaktadır. Aslında evi görünmeden yöneten, bir anlamda kansız darbe yapan kadındır. Erkek, bedeni büyümüş çocuktur. Öğretileri doğru uygulayan her normal kadın evliliğini rahatlıkla yürütebilir.

Bu kitapta, üç ayrı kadının isteklerine ‘Hayır’ diyen erkeklerle iletişim problemlerini nasıl çözüme ulaştırdıklarını yaşanmış örneklerle bulacaksınız.

Alfa Yayıncılık Tüm kitapevleri ve online mağazalardan temin edebilirsiniz.