ÇALIŞMA SİSTEMİM

inci-yesilyurtBireysel:

Danışanlarımla çalışma sistemimi özellikle önceden bilmenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

Kitaplarımdan da okuduysanız, özellikle hayatınızın hemen her aşamasını anlatmanızı beklerim. Çünkü, danışanın hayatı artık benim hayatımdır. Bu yüzden;

İlk görüşmemizde sizinle karşılıklı görüşüp, sohbet ederken, ara ara size yönelteceğim sorulara net cevaplar vermeniz, size sunacağım çözüme daha sağlıklı kavuşmanızı sağlar.

Probleminizin kaynağını ve çözüm yolunda neler yapılması gerektiğini ilk görüşme sonunda muhakkak öğreneceksiniz. Çözümü uygulayıp, uygulamamak sizin vereceğiniz karardır.

Seansların sayısı kişiden kişiye değişmektedir. Kimi danışanla 1 seans, kimisi ile 12 seansa kadar çalışıyorum. Seans sayıları sizin ihtiyacınıza ve yaşanılanlara göre belirlenmektedir.

Seanslar arasında, yani görüşmediğimiz günlerde muhakkak telefon ile sesinizi duymak isterim. Buna hassasiyet göstermediğiniz taktirde, birlikte çalışmaya devam etmem.

Kurumsal:

Kurumsal destek veya eğitim taleplerinde;

Öncelikle kurumunuz ihtiyaçları hakkında ön görüşme yapmak isterim. Ardından kurumunuza özel hazırlayacağım planlama doğrultusunda birlikte yola alabiliriz.

Hedef – sonuç odaklı planlama içinde sunulacak çalışma süresine hassasiyet göstermeniz hem kuruma hem de çalışanlarınıza memnuniyet kazandıracaktır.